PCB1A12S
Mfr.Part #
PCB1A12S
Datasheet
PCB1A12S
Description
CONN TERM BLK CARD EDGE 12POS
Stock
334
Convert From (Adapter End) :
Terminal Blocks, Screw Connection, 12 Pos, 1 Row
Convert To (Adapter End) :
Card Edge Connector, 12 Pos
Wire Gauge :
12 AWG